Altron

Již v úterý 30. května uvítá Altron kongres ICT experty a další zájemce z řad odborné veřejnosti množstvím zajímavých témat o technologiích a moderních systémech pro datová centra, o cloudové evoluci, kybernetické bezpečnosti a aktuálním fenoménem IoT a chytrých měst.

  • Představení mobilního kontejnerového datového centra „naživo“
  • Virtuální hranice aneb drony ve službách státu i v komerčních projektech
  • Real-time zabezpečení ICT infrastruktury s umělou inteligencí v řešení DarkTrace

Sedmnáctý ročník odborné konference Altron Data Center & Business World, který se koná v galerii moderního umění DOX, je tu za necelý týden. Již v úterý 30. května uvítá ICT experty a další zájemce z řad odborné veřejnosti množstvím zajímavých témat o technologiích a moderních systémech pro datová centra, o cloudové evoluci, kybernetické bezpečnosti a aktuálním fenoménem IoT a chytrých měst.

„Podařilo se nám sestavit netradiční a praktický program, který účastníkům dovolí vyzkoušet si na vlastní kůži řadu aplikaci a systémů, nahlédnout do přistaveného funkčního mobilního datového centra a kromě toho získat spoustu podnětných informací a poznatků o kybernetické bezpečnosti a aktuálních hrozbách pro ICT,“ uvedl Jan Rezek, marketingový ředitel společnosti Altron.

V programu jsou zařazeny praktické ukázky využití dronů například pro ochranu hranic nebo v průmyslu. Nebudou chybět konkrétní příklady systémů kybernetické bezpečnosti a opomenuta není ani potřebná infrastruktura poskytující výkon pro aplikace a systémy v podobě mikro- a mobilních datových center. Velká část bude věnována SMART cities, například v podobě chytrého parkovacího systému pro hl. m. Prahu.

Aktuální ročník Altron kongresu podpořil rekordní počet partnerů, návštěvníci si tak mohou udělat podrobný obrázek o trendech a možnostech světa ICT. Do programu se zapojily společnosti ABB, Barracuda Networks, Celarenet, Citrix, DarkTrace, Firemon, Fujitsu, Greycortex, KasperskyLab, Remtech, Schneider Electric, TechData, UAVONIC, Veeam Software a VMware.

Odbornou záštitu nad konáním kongresu převzala ICT unie a Ministerstvo vnitra České republiky. Podrobné informace jsou k dispozici na portálu akce altron.kongres.net.

Sestavte si služby na míru