Altron

Akce pořádaná společností Altron se bude konat za účasti dalších partnerů v úterý 30. května 2017 v motivujícím prostoru galerie moderního umění DOX v pražských Holešovicích.

  • Trendy, novinky a systémy řízení ze světa technologií datových center – Green ICT
  • Chytrá města a Internet věcí
  • Kybernetická bezpečnost a její dopady

 

Letošní 17. ročník tradičního kongresu Altron Data Center & Business World se zaměří na moderní trendy, aplikace, systémy a technologie pro podporu digitálních platforem. Akce pořádaná společností Altron se bude konat za účasti dalších partnerů v úterý 30. května 2017 v motivujícím prostoru galerie moderního umění DOX v pražských Holešovicích. Odbornou záštitu nad konáním kongresu převzala ICT Unie.

„Letošní ročník bude pojat netradičně a přinese účastníkům praktický pohled na řešení, aplikace a systémy umožňující hladkou transformaci firem k digitální společnosti a byznysu,“ řekl Jan Rezek, marketingový ředitel společnosti Altron. Velký důraz bude kladen na systémy pro efektivní řízení ekosystému datových center, nastupující trend chytrých měst, například pro řešení bezpečné dopravy a parkovacích systémů. Svoje speciální pásmo bude mít také kybernetická bezpečnost a její dopady na řízení dat.

Návštěvníci sedmnáctého kongresu budou mít jedinečnou příležitost seznámit se s rozvíjejícím se řešením pro Internet věcí (IoT). Připraven je den plný zajímavých informací z českého i mezinárodního prostředí, a nejen to.

Nové pojetí kongresu Altron Data Center & Business World 2017 letos podpoří tematické sekce, kde budou mít návštěvníci možnost otestovat reálné systémy a řešení pro řízení heterogenní cloudové infrastruktury, aplikace pro IoT a drony pro průmyslové využití a pokročilé bezpečností systémy. Stranou nezůstanou moderní technologie pro datová centra, například v podobě pokročilé verze modulárních mobilních datových center nebo mikrodatová centra.

Společnost Altron si letos opět přizvala ke spolupráci na kongresu významné české i mezinárodní partnery, kteří se aktivně podílí na jeho obsahu. Svůj pohled představí například společnost ABB, Barracuda Networks, Citrix, Fujitsu, GreyCortex, Kaspersky Lab, CELARE a další.

Akce je určena pro všechny ICT odborníky, bude nabitá přednáškami od předních českých expertů a vstup na ni je zdarma. Podrobné informace o připravovaném programu a registrace jsou dostupné na portálu akce kongres.altron.net.

Sestavte si služby na míru