Altron

Aplikace na správu digitálního obsahu BrandCloud zahajuje pátou sezonu na trhu s výbornými výsledky roku 2016 a velkými vizemi pro tento rok.

Rok 2016 se nesl ve znamení růstu a penetrace aplikace BrandCloud mezi firmami. Počet klientů přesáhl stovku a uživatelů aplikace již zaznamenala přes 1 500. To je pětinásobný nárůst oproti roku 2015. BrandCloud se tak stává nedílnou součástí efektivní (spolu)práce v B2B ať již v rámci marketingu, interní spolupráce nebo partnerského sdílení a vzniku firemních projektů. V současné době je využíván nejen jako aplikace pro správu značky a marketingových materiálů, ale i jako platforma pro předávání podkladů mezi firmami nebo jako nástroj interní komunikace.  Další funkcionality firma plánuje.

„Díky našemu entusiasmu, finanční a odborné pomoci z Altronu jsme ušli obrovský kus cesty. Během loňského roku jsme implementovali mobilní verzi aplikace, umožňujeme vytváření skupin a jejich správu včetně sofistikovaného systému notifikací, uvedli jsme nové formy vizualizace obsahu, jako jsou videa, raw formáty nebo náhledy dokumentů zjednodušující práci s aplikací. A rosteme i směrem ven, lokalizovali jsme do španělštiny, francouzštiny a slovenštiny, tím máme již 9 jazykových mutací, a to včetně čínštiny!" uvádí Karel Drašnar, autor aplikace BrandCloud.

„Spolupráci s BrandCloudem vnímáme jako důležitý krok v naší strategii vytváření digitálních platforem pro byznys a do BrandCloudu přinášíme dlouholeté zkušenosti s cloudovými službami, datovými centry a kybernetickou bezpečností. To umožní další rozvoj aplikace širokému spektru firemních zákazníků,“ uvádí Stanislav Stejskal, generální ředitel skupiny Altron.

Letos se bude rozvoj posouvat ještě více. Plánuje se mnoho nových funkcionalit včetně možnosti schvalování a komentářů, vytvoření kanálu pro přímé zasílání velkých souborů bez nutnosti dlouhodobého ukládání nebo nové funkce Active Directory či datového skladu. Chystá se i nový dashboard nebo chytré formy šifrování a vytváření obsahu. Vše by ale mělo zachovat svůj původní smysl, jímž je jednoduchost, intuitivnost a rychlost.

„Chceme se do několika let stát plně konkurenceschopnými velkým světovým aplikacím v oboru správy digitálního obsahu, ovšem za podmínek, které jsou dostupné pro každou firmu. I proto jsme se rozhodli investovat do vývoje, obchodu i marketingu,“ dodává Karel Drašnar.

Sestavte si služby na míru