Altron

Altron spolupracuje se společností DataSpring v oblasti poskytování cloudových služeb a infrastruktury. Aktuálně spustili společnou letní promokampaň s názvem „Šrotovné“ a je zaměřena na zpětný odkup dosluhující firemní infrastruktury.

  • Spolupráce na promokampani k inovaci firemního ICT
  • Cloudová řešení a služby pro firemní zákazníky
  • Mikrodatové centrum jako součást hybridního cloudu

Altron spolupracuje se společností DataSpring (poskytovatelem ICT služeb a provozovatelem datového centra v Lužicích) v oblasti poskytování cloudových služeb a infrastruktury. Aktuálně spustili společnou letní promokampaň s názvem „Šrotovné“ a je zaměřena na zpětný odkup dosluhující firemní infrastruktury, za kterou nabízí nové řešení v datovém centru DataSpring. To Altron postavil v Lužicích u Hodonína a zajišťuje v něm i správu non-IT části. Datové centrum je certifikováno v úrovni TIER III a ISO:27001.

Výhodou společné připravené akce je přenesení investičních nákladů na provozní, vysoká škálovatelnost a rozsah služeb, řízení výpočetního výkonu a velikostí úložiště dle aktuálních potřeb, 24/7 monitoring, intuitivnost a jednoduchost managementu prostředí a fyzické zabezpečení.

Další z mnoha výhod je integrovaný systém dohledu a monitoringu prostředí, což zajišťuje nízkou spotřebu energií a tím i snižuje náklady celého řešení. Další možností je sestavení hybridního cloudu s využitím Altron mikrodatového centra, které poskytuje kompletní služby jako klasické datové centrum a zálohováním do datového centra DataSpring. Výhodou takovéhoto řešení je umístění dat u zákazníka se zálohováním v datacentru v České republice.

„Společně s našimi partnery se snažíme díky inovacím posouvat standardy trhu cloudových služeb, nebojíme se investic do nových trendů a technologií. Právě díky spolupráci s osvědčenými technologickými partnery, mezi které patří společnost Altron, a našemu odvážnému přístupu přinášíme zákazníkům vyšší kvalitu enterprise řešení za dostupnou cenu. Právě to je cílem naší letní promokampaně,“ řekl Jiří Skopový, generální ředitel společnosti DataSpring.

„Se společností DataSpring dlouhodobě spolupracujeme na rozvoji a podpoře inovativních ICT řešení včetně cloudových služeb a datových center. Díky unikátní společné nabídce jsme připraveni nabídnout spolehlivé a bezpečné řešení a služby, které efektivně vyřeší aktuální potřeby firemních zákazníků,“ uvedl Stanislav Stejskal, generální ředitel společnosti Altron.

Díky individuálnímu posouzení každého případu dostává zákazník ideální možnost optimalizace nákladů na provoz IT ve spojení s širokou nabídkou virtualizačních platforem a tím i značnou flexibilitu řešení. Výše uvedené výhody mohou zákazníci získat do konce září 2016, kdy akce končí. Více informací o letní promoakci „Šrotovné“ se dozvíte na webových stránkách www.dataspring.cz/srotovne a www.altron.net.

Sestavte si služby na míru