Altron

Společnost Altron, která poskytuje zákazníkům preventivní a havarijní servis datových center a technologií, rozšířila v červnu letošního roku své certifikace.

  • Dlouholeté zkušenosti s provozem a servisem datových center
  • První certifikace na údržbu moderních záložních zdrojů (UPS) Schneider-Electric GALAXY VM v České republice

Společnost Altron, která poskytuje zákazníkům preventivní a havarijní servis datových center a technologií, rozšířila v červnu letošního roku své certifikace. Její divize Servis získala jako první v České republice certifikaci na údržbu a startup záložních zdrojů Schneider-Electric Galaxy VM.

Díky dlouhodobému partnerství s předními světovými výrobci technologické infrastruktury jsou techničtí odborníci společnosti Altron schopni optimálně navrhovat a řešit servis a správnou údržbu, a v neposlední řadě pracovat s nejnovějšími trendy v oblasti péče o datová centra. Divize Servisu již řadu let zajišťuje bezproblémový chod infrastruktury datových center a poskytuje služby spojené se zvýšením dostupnosti a životnosti spolu s optimalizací provozních nákladů zákazníků.

„Péče a servis o NON-IT technologie patří ke klíčovým službám, které zajišťují bezproblémový a efektivní provoz datových center. Naše technické týmy spravují přes 70 000 mdatových center a své aktivity rozvíjíme nejen v České republice, ale například i na Blízkém východě,“ uvádí Michal Hejsek, ředitel divize Servis společnosti ALTRON.

Sestavte si služby na míru