Altron

Nový modul s funkcemi pro monitoring technologií a senzorů v datovém centru. Veškeré aplikace systému pak prošly zásadní optimalizací, díky které došlo k nárůstu jejich výkonu až o 10 % oproti předchozí verzi.

  • Rozšíření vlastního řešení monitoringu pro datová centra
  • Rozšíření funkcionalit a zvýšení výkonu
  • Možnost upgradu i pro stávající zákazníky
  • Nejnovější implementace řešení AIMON pro Mubadala Development Company

ALTRON rozvíjí své vlastní řešení monitoringu pro datová centra již od roku 1997. Na základě 25letých zkušeností s návrhem, stavbou a provozem datových center inovuje řešení AIMON – ALTRON Infrastructure Monitoring o funkce a vlastnosti, které vychází z nejnovějších trendů a požadavků zákazníků. Systém monitoringu je implementován v desítkách datových center po celém světě.

Inovovaná verze řešení AIMON přináší pro zákazníky funkce v rámci nového modulu pro monitoring technologií a senzorů v datovém centru. Modul obsahuje také funkci následné analýzy a predikce sledovaných trendů a předvídání případných kritických situací. Kromě toho došlo k optimalizaci výkonu aplikací až o 10 % oproti předchozí verzi. Zároveň byl vylepšen vzhled uživatelské rozhraní, které vznikalo i ve spolupráci se zákazníky.

Spolehlivost, bezpečnost a efektivitu řešení AIMON dokládá i nejnovější implementace pro společnost Mubadala Development Company ve Spojených arabských emirátech.

Mubadala Development Company je investiční a developerská společnost patřící vládě Abu Dhabi. Oblasti, ve kterých firma působí, jsou především investice, ICT, strojírenství a těžba nerostných surovin a energetika.

„V ALTRONU dynamicky reagujeme na požadavky trhu a jsme schopni implementovat řešení AIMON bez ohledu na geografické hranice. Velkou pozornost také věnujeme neustálému vývoji řešení AIMON a rozvoji a zdokonalování implementačních technik tak, abychom dokázali uspokojit i ty nejnáročnější očekávání našich zákazníků po celém světě,“ říká o AIMONu Michal Feitl, produktový manažer společnosti.

Sestavte si služby na míru