Servis

Servis chlazení datacenter

Efektivní a spolehlivé chlazení je základem pro bezproblémový provoz každého datového centra. Vzhledem k tomu, že datová centra jsou neustále v provozu a generují značné množství tepla, je klíčové zajistit, aby systémy chlazení byly vždy ve špičkovém stavu. To nejen zvyšuje spolehlivost a prodlužuje životnost kritické infrastruktury, ale také vede k výrazným úsporám energie a nákladů. 

icon
24/7/365
dostupnost servisu
icon
40
našich techniků
icon
5 331
zařízení v servisu
icon
580000
počet najetých km za rok

Komplexní služby chlazení datových center 

Pravidelná údržba chladících systémů

Zajišťujeme pravidelné kontroly a údržbu chladících systémů, abychom předešli jakýmkoli potenciálním problémům a zajistili jejich nepřetržitý a efektivní provoz.

Opravy chladících systémů

Naše servisní týmy jsou vybaveny nejmodernější diagnostickou technologií, což nám umožňuje rychle identifikovat a opravit jakékoliv problémy, minimalizovat dobu odstávky a obnovit systémy do optimálního stavu.

Modernizace a optimalizace chladicích systémů

Poskytujeme služby optimalizace, které zlepšují energetickou efektivitu vašich chladicích systémů, snižují provozní náklady v souladu s platnými standardy.

Řešení pro chladicí systémy

Nabízíme komplexní řešení pro servis a údržbu systémů chlazení datových center, které zahrnují:

  • Chlazení datových center
  • Údržba chladících zařízení
  • Energetická efektivita chlazení
  • Opravy chladicích zařízení
  • Modernizace a optimalizace chladících systémů

Rychlá reakce na havárie a poruchy
Havarijní servis je k dispozici 24/7, aby zajistil okamžitou reakci na jakékoliv problémy, snížil dobu odstávky a obnovil chod technologií.

Individuální přístup a řešení
Zajistíme vám bezporuchový chod motorgenerátoru. Jsme připraveni řešit neočekávané problémy či navrhnout nová řešení.

Vzdálený monitoring
Zajišťujeme monitoring 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Dokážeme identifikovat a řešit potenciální problémy a to tak, že včas předejdeme výpadkům nebo jiným komplikacím.

Certifikovaný servis
Disponujeme podstatným množstvím potřebných certifikací pro servis a údržbu kritické infrastruktury. Naši techničtí pracovníci jsou pravidelně školeni a splňují nejpřísnější kritéria umožňujících poskytovat spolehlivé servisní služby.

Certifikovaný servis

Uvědomujeme si, že praktické zkušenosti našich servisních techniků jsou pro práci u našich zákazníků nutnou, avšak nikoli postačující podmínkou. Proto se pravidelně účastní školení u našich klíčových dodavatelů. Tímto způsobem garantujeme standard kvality a odbornosti..

certifikace
certifikace
certifikace
certifikace
certifikace
certifikace
certifikace
certifikace
certifikace
certifikace
certifikace

Pojďme spolupracovat