Jsme jednička mezi dodavateli data center a technologické infrastruktury na českém trhu

Již 30 let jsme českou jedničkou mezi dodavateli data center a technologické infrastruktury pro kritické business aplikace na českém trhu. S našimi produkty a službami se nám podařilo dosáhnout globálních úspěchů a flexibilně se nám daří naplňovat potřeby klientů v rámci komerční sféry i veřejného sektoru.

Digitální transformace

Datový svět jde nezastavitelně vpřed s našimi inovacemi. Vyvíjíme produkty opírající se o expertní know-how a pravděpodobně jsme pracovali i ve vaší oblasti. Vstupte s námi do nové éry kritické infrastruktury, ve které neexistují limity. 

Odborníci na prvním místě

Podařilo se nám vybudovat tým expertů a profesionálů v problematice data center, který nemá v Česku obdoby. Kombinace našich odborných znalostí nám umožňuje vytvářet řešení, která jsou svými parametry na té nejvyšší úrovni. 

Naše historie a úspěchy

Společenská odpovědnost

Vnímáme naše okolí a nezapomínáme ani na odpovědnost v sociální oblasti. Angažujeme se v podpoře technického vzdělávání mládeže a podporujeme Klub nemocných cystickou fibrózou.

Kolo pro Adama

Cyklistická výzva Kolo pro Adama pomáhá získávat prostředky na speciální kola pro hendikepované. Zapojit se může každý, a to kdekoliv na světě. 

Klub cystické fibrózy

Od samého začátku jako generální partner podporujeme Klub nemocných cystickou fibrózou z.s. Organizace usnadňuje život nemocným jak finančními prostředky, tak informačním servisem.

Odpovědnost a vize

To, jací dnes jsme, odráží naše hodnoty, které jsme v posledních třech dekádách budovali a jakým způsobem jsme rozvíjeli empatie k našemu okolí. I v budoucnu zůstaneme takoví jako dnes s vizí inovativních řešení a novátorských přístupů.

Milivoj Uzelac, Zakladatel

Kariéra

Chcete pracovat s těmi nejlepšími? S námi můžete. Neustále hledáme nové tváře, kteří rozšíří náš expertní tým a pomohou nám budovat digitální budoucnost. Je jen na vás, čeho můžeme dosáhnout.