Prostřednictvím datových center dáváme našim zákazníkům účinný nástroj k dosažení úspěchu

V Altronu sdílíme upřímné nadšení pro technologie a chuť tvořit už více než 30 let. Náš tým expertů přichází s řešeními, která na trhu datových center nastavují nové standardy. Zákazníkům z celého světa dáváme do rukou účinný nástroj, který jim pomáhá kontinuálně fungovat a dosahovat úspěchu.

Definujeme nové standardy

Datový svět jde nezastavitelně vpřed s našimi inovacemi. Vyvíjíme produkty opírající se o expertní know-how a pravděpodobně jsme pracovali i ve vaší oblasti. Vstupte s námi do nové éry kritické infrastruktury, ve které neexistují limity. 

Odhodlání a expertiza

Řešení vymýšlíme, technologicky navrhujeme, dodáváme i servisujeme, což umožňuje vlastní výzkumné a vývojové centrum a rovněž tým odhodlaných špičkových expertů. Zákazníkovi pozorně nasloucháme a ze všeho nejdřív se snažíme pochopit výzvu, před kterou stojí.

Naše historie a úspěchy

Společenská odpovědnost

Vnímáme naše okolí a nezapomínáme ani na odpovědnost v sociální oblasti. Angažujeme se v podpoře technického vzdělávání mládeže a podporujeme Klub nemocných cystickou fibrózou.

Kolo pro Adama

Cyklistická výzva Kolo pro Adama pomáhá získávat prostředky na speciální kola pro hendikepované. Zapojit se může každý, a to kdekoliv na světě. 

Klub cystické fibrózy

Od samého začátku jako generální partner podporujeme Klub nemocných cystickou fibrózou z.s. Organizace usnadňuje život nemocným jak finančními prostředky, tak informačním servisem.

Odpovědnost a vize

To, jací dnes jsme, odráží naše hodnoty, které jsme v posledních třech dekádách budovali a jakým způsobem jsme rozvíjeli empatie k našemu okolí. I v budoucnu zůstaneme takoví jako dnes s vizí inovativních řešení a novátorských přístupů.

Milivoj Uzelac, Zakladatel

Kariéra

Chcete pracovat s těmi nejlepšími? S námi můžete. Neustále hledáme nové tváře, kteří rozšíří náš expertní tým a pomohou nám budovat digitální budoucnost. Je jen na vás, čeho můžeme dosáhnout.