Záruka předních odborníků na datová centra s mezinárodními certifikacemi

Jsme držitelé celé řady významných certifikací pro datová centra, bezpečnost, ICT a firemní procesy. Díky nim jsme oprávněni realizovat ty nejnáročnější projekty kritické infrastruktury. Důvěru v nás mají soukromé společnosti, orgány státní správy nebo armádní složky zemí z celého světa.

icon
Mezinárodní standardy
Při realizaci našich řešení a služeb v oblasti výstavby a provozu datových center se řídíme mezinárodními standardy ANSI/TIA-942, EIA, BICSI, LEED.
icon
Udržitelné fungování
Udržitelnost a budování zelené environmentální stopy je pro nás důležité. Jsme členem organizace U. S. Green Building Council, SEWA, ICT Unie a mnoha dalších.
icon
Efektivita provozu
Při návrhu našich řešení se zaměřujeme na nejlepší poměr klíčových parametrů – TIER (dostupnost datového centra) – PUE (energetická efektivita) a TCO (celkové náklady projektu včetně následného provozu).
icon
Mezinárodní certifikace
Disponujeme širokým množstcím odborníků s mezinárodními certifikacemi Uptime Institute Accredited Tier Designer či Specialist a CDCDP.

Certifikovaní odborníci

Naši experti patří mezi špičku v oboru. O jejich kvalitě vypovídá množství získaných certifikací umožňujících poskytovat moderní a spolehlivé služby datové infrastruktury po celém světě.

Naše certifikace

Rozvojové projekty

Společnost Altron, a.s. realizuje tyto projekty podpořené z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost.

Je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vyvinout nový HW SW produkt, a to řídicí systém Altron Control Platform pro řízení kritické infrastruktury. Jedná se o komplexní řešení čítající infrastrukturu, hw zařízení, sw firmware a algoritmy pro řízení kritické infrastruktury, včetně možnosti integrace. Produkt bude vybaven pokročilými funkcemi pro energetické měření, automatické fázování zdrojů, sdílení výkonu v soustavě více zdrojů, pokročilou PID regulací, možností profilování provozních parametrů a autodiagnostikou.

Evrposky fond pro regionalni rozvoj

Společnost Altron, a.s. realizovala tyto projekty podpořené z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK).

Je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vytvořit prototyp zabezpečeného mobilního datového centra nové konstrukční koncepce, včetně integrace s VR/AR/XR technologiemi zaměřenými na podporu distančního prodeje a servisu.

Je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je ověření technické proveditelnosti bezobslužného micro datového centra. Projekt se bude zabývat konceptem konfigurovatelných sestav ICT hardware, a bude řešit i otázku virtualizační platformy pro dané sestavy užití. Ověřením technické proveditelnosti bezobslužného micro datového centra bude společnost ALTRON, a.s usilovat o další inovaci a navázat na předešlé úspěchy se samostatným micro datovým centrem.

Je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je návrh nových v praxi aplikovatelných metod pro vývoj spolehlivých a bezpečných monitorovacích systémů efektivně využívajících potřebné komunikační zdroje, včetně systému chytré sítě, v rámci praktických aplikací konceptů např. Smart cities nebo Průmyslu 4.0.

Byl spolufinancován Evropskou unií. Projekt řeší realizaci pilotního projektu pro pokročilé řízení ČOV. Na jeho realizaci se podílejí 4 společnosti. Výstupem projektu bude realizace prototypu pokročilého řídicího systému ČOV (ŘS) nasazených pro tradiční i pro moderní PLC ŘS.

Byl spolufinancován Evropskou unií. Nový náhled na řízení datacentra – celostní pohled na IT i non-IT technologie, vč. implementace automatických řídících mechanismů, redefinice současných procesů návrhu a provozu datacentra za využití výsledků VaV. 

Ministerstvo prumyslu a obchodu
Evrposky fond pro regionalni rozvoj