Záruka předních odborníků na datová centra s mezinárodními certifikacemi

Jsme držitelé celé řady významných certifikací pro datová centra, bezpečnost, ICT a firemní procesy. Díky nim jsme oprávněni realizovat ty nejnáročnější projekty kritické infrastruktury. Důvěru v nás mají soukromé společnosti, orgány státní správy nebo armádní složky zemí z celého světa.

icon
Mezinárodní standardy
Při realizaci našich řešení a služeb v oblasti výstavby a provozu datových center se řídíme mezinárodními standardy ANSI/TIA-942, EIA, BICSI, LEED.
icon
Udržitelné fungování
Udržitelnost a budování zelené environmentální stopy je pro nás důležité. Jsme členem organizace U. S. Green Building Council, SEWA, ICT Unie a mnoha dalších.
icon
Efektivita provozu
Při návrhu našich řešení se zaměřujeme na nejlepší poměr klíčových parametrů – TIER (dostupnost datového centra) – PUE (energetická efektivita) a TCO (celkové náklady projektu včetně následného provozu).
icon
Mezinárodní certifikace
Disponujeme širokým množstcím odborníků s mezinárodními certifikacemi Uptime Institute Accredited Tier Designer či Specialist a CDCDP.

Certifikovaní odborníci

Naši experti patří mezi špičku v oboru. O jejich kvalitě vypovídá množství získaných certifikací umožňujících poskytovat moderní a spolehlivé služby datové infrastruktury po celém světě.

Naše certifikace

Rozvojové projekty

Společnost Altron, a.s. realizuje tyto projekty podpořené z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost.

Evrposky fond pro regionalni rozvoj

Společnost Altron, a.s. realizovala tyto projekty podpořené z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK).

Ministerstvo prumyslu a obchodu
Evrposky fond pro regionalni rozvoj